Hulaj app logowanie

Pobierz aplikację na swojego smartphona

Załóż konto, zapoznaj się z regulaminem oraz zasadami użytkowania, obsługi hulajnogi i Hulaj!

Znajdź najbliższą hulajnogę.

Po naciśnięciu na wybranej hulajnodze mapa pokieruje Cię do niej. Jeżeli jej nie widzisz, możesz włączyć w niej sygnał dźwiękowy. Przed odblokowaniem sprawdź stan baterii.

Uwaga! Mapa nie odświeża się sama. Uruchom ponownie aplikację by zobaczyć aktualną mapę.

Zeskanuj kod QR z kierownicy.

Podejdź do najbliższej hulajnogi i zeskanuj kod QR za pomocą telefonu. Aktywację hulajnogi poznasz po sygnale dźwiękowym.

Strefa wypożyczania

Hulajnogę można wypożyczyć tylko gdy znajduje się w Strefie, która jest wyznaczona czerwoną linią. Jej granicę wyznacza czerwona linia. Hulajnoga wyłącza się do 100m za strefą, a przejazd zostaje rozliczony.

Blokowanie oraz płatność

Aplikacja będzie na bieżąco informować Cię jak długo korzystasz z hulajnogi. Pamiętaj by pozostawiać hulajnogę w wyznaczonej do tego strefie. Opłata będzie pobrana po zakończeniu przejazdu.

Parkowanie / Pauza

Możesz zaparkować na chwilę pojazd, gdy potrzebujesz wejść np. do sklepu. Hulajnoga będzie zablokowana i zarezerwowana dla Ciebie. Podczas parkingu jest pobierana opłata.

Jak parkować?

Parkując hulajnogę pozostaw ją w pozycji pionowej opierając o składaną nóżkę. Zostawiaj ją przy latarniach, ławkach, stojakach na rowery, ale nigdy na środku chodnika. Upewnij się, że zaparkowaną hulajnogą nie blokujesz przejścia i pozostawiasz wystarczającą przestrzeń dla pozostałych użytkowników chodnika tj. minimum 1.5m.

Podsumowanie

Jak skończysz Hulać otrzymasz podsumowanie i zostanie pobrana opłata. Rachunek otrzymasz na adres @ podany przy rejestracji.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem Hulania sprawdź hulajnogę. Przetestuj działanie hamulca.

Rekomendujemy Hulanie w kasku.

Więcej rad znajdziesz na podstronie:„Bezpieczeństwo przede wszystkim”

Podczas jazdy uważaj na przeszkody, jakimi są krawężniki, nierówności w nawierzchni, dziury itp. Zachowaj kulturę jazdy, nie przepychając się, używając w razie potrzeby dzwonka. Używaj hulajnogi tylko w dozwolonych miejscach

Zgłaszaj usterki i problemy

Możesz łatwo zgłosić problem z hulajnogą lub przejazdem, używając aplikacji. Możesz to zrobić z poziomu menu lub naciskając bezpośrednio przycisk narzędzi na mapie.

Miejsce, z którego zgłaszany jest problem jest automatycznie dodawane do zgłoszenia.

1 PLN na start oraz 59 gr za każdą rozpoczętą minutę jazdy.