Startup Hulaj powstał w 2018r. założeniem firmy jest szybki osobisty transport w miastach wraz z ekologią. Jako jedna z pierwszych firm na świecie wprowadziliśmy wymienne baterie w hulajnogach na wynajem. Po roku czasu stworzyliśmy własną aplikację na doświadczeniu pierwszego sezonu.

Hulamy w Niechorzu, Rewalu, Ciechanowie, Międzyzdrojach oraz w Ustroniu Morskim. Poszukujemy Franczyzobiorców w Polsce i zagranicą z możliwością różnych rozwiązań: pełnego pakietu, zakupu samego programu lub samych hulajnóg.

Franczyza – to pełne partnerstwo razem z hulaj. Wynajmiemy Ci nasze hulajnogi, system i obsługa IT jest po naszej stronie. Po Twojej stronie pozostanie podstawowa obsługa sprzętu.
– forma obecnie niedostępna

Franczyza Plus – kupujesz hulajnogi i podłączasz się pod nasz system IT. W pełni decydujesz gdzie chcesz by hulajnogi działały. Przekazujemy Ci cały know-how, pomagamy dobrać strefy wynajmu, pomgagamy z serwisem.

Pełny pakiet – Własna aplikacja, własne hulajnogi. Przekazujemy Ci cały know-how, kontakty do dostawców części, pomagamy w skonfigurowaniu serwera, przekazujemy kody źródłowe aplikacji Android/iOS oraz aplikacji serwer. Pomożemy w uruchomieniu całego systemu oraz w personalizacji aplikacji pod własne potrzeby i brand.

Zostań partnerem Hulaj

(Franczyza Plus)

Gwarantowany zwrot z inwestycji w 12 miesięcy:

logo Hulaj mini

Zarabiaj na wynajmie hulajnóg elektrycznych. Twoje hulajnogi będą jeździć w naszej flocie w najbardziej opłacalnych lokalizacjach, gdzie znajdują się nasze oddziały.

logo Hulaj mini

Wystarczy zakup 50 hulajnóg, aby zostać partnerem. My zajmujemy się ładowanie, serwisem, utrzymaniem pracowników, infrastrukturą IT.

logo Hulaj mini

Ty zgodnie z umową co miesiąc wypłacasz środki zarobione przez Twój sprzęt.

Zostań Franczyzobiorcą:
Franczyza już od 49.900pln netto

Dlaczego warto otworzyć franczyzę Hulaj?

logo Hulaj mini

RENTOWNOŚĆ:
Szybki zwrot z inwestycji po 5-12 miesiącach od wynajmu pierwszych hulajnóg.

logo Hulaj mini

NOWOCZESNY BIZNES:
Dołączasz do najszybciej rozwijającej się branży Sharing.

logo Hulaj mini

WOLNOŚĆ:
Prowadzenie własnego biznesu daje swobodę i wolność w działaniu.

logo Hulaj mini

PARTNERSTWO:
Przejrzyste zasady współpracy, naszą zasadą jest parnterstwo i komunikacja z Franczyzobiorcami.

logo Hulaj mini

KNOW HOW:
Dzielimy się wiedzą z całego zakresu zarządzania i obsługi sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu:

franczyza@hulaj.eu

880 341 947

franczyza Hulaj

Aktualności

 • MIĘDZYNARODOWE TARGI FRANCZYZY

  4 września 2021 będzie znakomitą okazją by się spotkać i porozmawiać. Dołącz do ekipy Hulaj i zarabiaj na sharingu razem z nami.

  W tym roku hulamy w Ciechanowie, Kołobrzegu, Krakowie, Międzyzdrojach, Niechorzu, Rewalu, Świnoujściu oraz w Ustroniu Morskim. Trwają też rozmowy z nowymi franczyzobiorcami. Mimo dużej konkurencji cały czas się rozwijamy. Na targach pokażemy nowy model hulajnogi, która jest równie pancerna i łatwo naprawialna, jak te z obecnego taboru.

  Znajdź nasze stoisko i dopytaj o szczegóły!

 • Start w Kołobrzegu!

  Możemy się pochwalić kolejnym udanym startem. Hulamy już w Kołobrzegu naszymi biało czerwonymi hulajnogami. Każdą zainteresowaną osobę, która wraz z nami chce rozwijać polski startup zapraszamy do kontaktu.

  hulaj w Kołobrzegu rozładunek
  Hulajnogi Hulaj w Kołobrzegu
 • Słów kilka o elektromobilności oraz hulaj

  https://franczyzainfo.pl/elektryczne-hulajnogi-na-minuty/

  https://franczyzainfo.pl/biznes-na-minuty/